رهپویان مهاجر در یک نگاه

 

این‌جا فروشگاه رسمی محصولات و خدمات موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر است.

 

ماهیت موسسه: موسسه حقوقی- مهاجرتی

شماره ثبت45574 نزد اداره ثبت شرکت‌ها؛ شماره 9801 نزد کانون وکلای دادگستری استان فارس

مدیر عامل: دکتر غلامرضا سلطانفر، وکیل پایه‌ یک دادگستری، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

وجه تمایز محصولات و خدمات: کلیه‌ی محصولات و خدماتی که در این فروشگاه عرضه می‌شود، حاصل سال‌ها تجربه، دانش‌اندوزی و تخصص تیم‌های مختلفی است که هر یک در حوزه‌ی کار خود بهترین‌اند: وکلا و کارشناسان مهاجرتی، محققان و نویسندگان تیم تولید محتوا، متخصصان طراحی و گرافیک، کارشناسان بازرگانی و بازاریابی،….

خدمات پس از فروش: هر محصول و خدمتی که از رهپویان مهاجر خرید کنید، کارشناسان فنی ما به صورت شبانه‌روزی و بر بستر تلفن یا پیام‌رسان‌های مختلف، پاسخگوی شما خواهند بود. کافی است در هر مرحله از استفاده‌ی محصول، با ما تماس بگیرید یا پیام دهید.

 

درباره ما - فروشگاه

رهپویان مهاجر آتی‌نگر با برخورداری از تیم‌های مختلف کارشناسان و متخصصان، با چهار شعبه‌ در ایران، محصولات و خدماتی متفاوت از چیزی ارائه می‌کند که تاکنون دیده‌اید. تیم‌های مختلف رهپویان مهاجر که هر یک در تولید و ارائه‌ی محصولات این فروشگاه ایفای نقش کرده و می‌کنند عبارت‌اند از:

  • تیم حقوقی: متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، جهت حصول اطمینان از جنبه‌های حقوقی خدمات و نظارت بر رعایت حقوق قانونی مشتریان
  • تیم مهاجرتی: متشکل از کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت، که اکثراً خودشان شهروند کشورهای مقصد هستند،
  • تیم تولید محتوا: متشکل از نویسندگان و پژوهشگران متعدد جهت تحقیق و بررسی نیازهای مخاطبان در حوزه‌ی مهاجرت
  • تیم طراحی و گرافیک: متشکل از متخصصان جوان و کاربلد طراحی و گرافیک جهت تولید نهایی محصولات
  • تیم بازاریابی: متشکل از متخصصان بازاریابی آنلاین جهت ارائه‌ و معرفی محصولات

 

متقاضیانی که در این سال‌ها، از نزدیک با رهپویان مهاجر همکاری داشته‌اند، اذعان می‌کنند که رهپویان مهاجر، رویکردی نوین در پرونده‌های مهاجرتی اتخاذ کرده، نگرشی مشتری‌مدارانه و توأم با صداقت را در پیش گرفته، و با تسلط کامل به آخرین و جدیدترین قوانین و تشریفاتِ اداریِ و شیوه‌های مهاجرتی، تلاش دارد بهترین روش مهاجرت را با عنایت به شرایط هر یک از موکلانش پیشنهاد و دنبال نماید. موسسه رهپویان مهاجر از اولین مرحله تا اتمام فرایند مهاجرت، و حتی تا پس از صدور کارت اقامت، همراه تمام موکلان خود خواهد بود.

همین رویکرد، در تمام مراحل تولید، ارائه، فروش، و خدمات پس از فروش محصولات و خدمات این فروشگاه نیز به‌دقت و با وسواس، رعایت شده است. اگر بر حسب نیاز خود، هر محصول یا خدمتی از رهپویان مهاجر را خریداری کنید، بی‌تردید از خرید خود پشیمان نخواهید شد.